Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Ameryka Północna

Fale Elliotta:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.

Fusy na tydzień 24'09 2009-06-07 02:28

AMERYKA PN/PD:

BOVESPA (interwał weekly i EOD):

bov wk bov eod

Na Bovespie ruch od 11 mają nadal wygląda na trójkę wzrostową. Trudno więc traktować go jako koniec impulsu 5 w c. Z drugiej strony zejście weszło w zakres hipotetycznej fali pierwszej tego impulsu. Możliwe, że czwórka była skarłowaciała i szczyt fali (b) został jednak osiągnięty. Do potwierdzenia tej tezy jest jednak potrzebne impulsowe zejście w dół z pokonaniem podfali 4 czerwone włącznie. Na razie odpuściłbym ten rynek, gdyż sytuacja jest niejasna. ED wykluczam, gdyż falka pierwsza w końcowym impulsie jest krótsza od następnej.

DJIA (interwał weekly, 60 min i 10 min):

dj1 wk dj1 eod dj1 10min

Edit: W zeszłotygodniowej analizie błędnie oznaczyłem fale składowe w ruchu UP od dołków. Fale stopnia Minute pozostały przez nieuwagę z wersji drugiej i były po prostu impulsami. W rzeczywistości aby oznaczyć ruch korekcyjny złożony fale składowe nie mogą składać się z pojedynczych impulsów, gdyż cały ruch byłby po prostu impulsem wyższego rzędu. Oznaczenia poprawiłem.

Mamy wyjście z konsolidacji górą. Wyjście ma charakter impulsu, który jest w schyłkowej fazie Cała fala Y jest stworzona przez Zigzaga ABC Minor. Na razie ostatnie podejście wygląda na trójfalowe dlatego nie oznaczam jeszcze fali iv, gdyż możemy być w trakcie jej kreślenia. Jednak jeszcze jeden leciutki push zrobi z tego piątkę, którą będzie trzeba oznaczyć jako fala v. Fale A i C w Y są podobnej długości więc można zakładać, że Zigzag będzie to konicem tej złożonej struktury oznaczonej jako (c). Po jej zakończeniu oznaczenia zakładają wykreślenie fali (d) trójkąta.

dj2 wk dj2 eod dj2 60min

W wersji drugiej chcąc nie chcąc trzeba postawić na trójkąt jako oznaczenie konsolidacji. Ma on mankamenty ale nic lepszego nie da się tam wstawić. Można tak jak w wersji pierwszej próbować podwójną trójkę ale w impulsach jako czwórka częściej występuje trójkąt. W tej chwili jest to bez znaczenia bo wyjście z konsolidacji nastąpiło impulsem w zakładanym kierunku. Sytuację tego ostatniego omówiłem przy okazji wersji pierwszej. Tu po jego zakończeniu można spodziewać się fali (b) lub (2). (b) zakłada Zigzaga czyli można spodziewać się zejścia w okolice 38%-50% fali (a). Fale drugie lubią schodzić nieco niżej – najczęściej (73% z nich) znoszą 50%-62% fali (1).
Wersja druga jest wersją preferowaną oznaczeń.

SP500 (interwał weekly i 60 min):

sp1 wk sp1 eod

sp2 wk sp2 eod

Sytuacja analogiczna do DJIA.


< Wstecz