Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Ameryka Północna
Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.
Fusy na tydzień 24'09 2009-06-07 02:28
AMERYKA PN/PD:
BOVESPA (interwał weekly i EOD):
Na Bovespie ruch od 11 mają nadal wygląda na trójkę wzrostową. Trudno więc traktować go jako koniec impulsu 5 w c. Z drugiej strony zejście weszło w zakres hipotetycznej fali pierwszej tego impulsu. Możliwe, że czwórka była skarłowaciała i szczyt fali (b) został jednak osiągnięty. Do potwierdzenia tej tezy jest jednak potrzebne impulsowe zejście w dół z pokonaniem podfali 4 czerwone włącznie. Na razie odpuściłbym ten rynek, gdyż sytuacja jest niejasna. ED wykluczam, gdyż falka pierwsza w końcowym impulsie jest krótsza od następnej.
DJIA (interwał weekly, 60 min i 10 min):
Edit: W zeszłotygodniowej analizie błędnie oznaczyłem fale składowe w ruchu UP od dołków. Fale stopnia Minute pozostały przez nieuwagę z wersji drugiej i były po prostu impulsami. W rzeczywistości aby oznaczyć ruch korekcyjny złożony fale składowe nie mogą składać się z pojedynczych impulsów, gdyż cały ruch byłby po prostu impulsem wyższego rzędu. Oznaczenia poprawiłem.
Mamy wyjście z konsolidacji górą. Wyjście ma charakter impulsu, który jest w schyłkowej fazie Cała fala Y jest stworzona przez Zigzaga ABC Minor. Na razie ostatnie podejście wygląda na trójfalowe dlatego nie oznaczam jeszcze fali iv, gdyż możemy być w trakcie jej kreślenia. Jednak jeszcze jeden leciutki push zrobi z tego piątkę, którą będzie trzeba oznaczyć jako fala v. Fale A i C w Y są podobnej długości więc można zakładać, że Zigzag będzie to konicem tej złożonej struktury oznaczonej jako (c). Po jej zakończeniu oznaczenia zakładają wykreślenie fali (d) trójkąta.
W wersji drugiej chcąc nie chcąc trzeba postawić na trójkąt jako oznaczenie konsolidacji. Ma on mankamenty ale nic lepszego nie da się tam wstawić. Można tak jak w wersji pierwszej próbować podwójną trójkę ale w impulsach jako czwórka częściej występuje trójkąt. W tej chwili jest to bez znaczenia bo wyjście z konsolidacji nastąpiło impulsem w zakładanym kierunku. Sytuację tego ostatniego omówiłem przy okazji wersji pierwszej. Tu po jego zakończeniu można spodziewać się fali (b) lub (2). (b) zakłada Zigzaga czyli można spodziewać się zejścia w okolice 38%-50% fali (a). Fale drugie lubią schodzić nieco niżej – najczęściej (73% z nich) znoszą 50%-62% fali (1).
Wersja druga jest wersją preferowaną oznaczeń.
SP500 (interwał weekly i 60 min):
Sytuacja analogiczna do DJIA.
< Wstecz